Võimalused sportijale

Veokoeraspordisõbrana on sul võimalik hetkel jälgida treening- ja võistluskalendrit ning vaadata sündmuste kohta detailsemat info - kes, kus, millal. Sündmuste koondvaates saad tärniga tähistada sündmused, millel soovid silmas pidada. Mõndade ühistreeningute puhul on ka võimalus anda oma osalemisest teada meie registreerimisvormi kaudu.  Lisaks on sündmuse toimumise päeval võimalik vaadata portaalist Google Mapsi linki, ning meelde tuletada algusaeg.

Tulevikus avardame kindlasti kasutajate võimalusi, tuues filtreeritud kalendrid, foorumid ning sündmuste teavituse igapäevasesse kasutusse.

Võimalused treeningu või võistluse korraldajale

Treeningu või võistluse korraldajana on Sul võimalus ise lisada kalendrisse sündmuseid. Selle õiguse saamiseks on vaja esmalt luua kasutajakonto (kasutajakonto nime kuvatakse sündmuse korraldajana) ning seejärel saata kiri aadressile info@spordicom.ee, millega tõestad sisestatud meiliaadressi kehtivust ja seotust. Seejärel (üldjuhul kiiremini kui 24 tunni jooksul) anname Sulle muutmisõigused ning uuesti sisse logides ongi võimalik võistlusi ja/või treeninguid lisada kalendrisse.

Sündmuse lisamine

Sündmuse lisamine kalendrisse võtab aega ca 2-3 minutit. Selleks, et veokoeraspordisõpradel kalendrit võimalikult mõnus kasutada oleks, palume Sul lisada muuhulgas võistluse nime, kirjelduse, toimumisaja ja -koha, ning samuti ka Google Mapsi lingi, et kõik õigesse kohta jõuaksid. Lisavõimalusena on võimalik lisada enda veebilehe ja/või Facebooki postituse või sündmuse veebiaadressi. Sündmuse lisamisel muutuvad korraldaja nimi, telefoninumber ja emaili aadress nähtavaks kõigile külastajatele.

Sündmuse jagamine

Veebileht on Facebooki süsteemidega ühilduv, ning sündmusi on võimalik jagada (URLi formaat on https://spordicom.ee/kalender/event/). Sellise URLi jagamisel kuvab Facebook sündmuse tüüpi, toimumiskuupäeva ning nimetust.

Osalejate kirjapanek

Ühistreeningutest osavõtjate paremaks teadasaamiseks on võimalik aktiveerida registreerimisfunktsioon, millega saavad külastajad lisada oma nime, telefoninumbri ja meiliaadressi, aga ka soovid, mida võiks treeningul teha, ning need andmed on korraldajale nähtavad, et vajadusel kontakteeruda ühistreeningu korraldamise osas.

Arendusinfo

Sündmuste automaatne muutmine on praegu alles arendusjärgus - seepärast kui soovid midagi muuta, saada sellekohane meil aadressile info@spordicom.ee ning meie saame selle ära muuta.

See leht kasutab küpsiseid

See veebilehekülg kasutab küpsiseid, et kasutajana saaksid märkida sündmuseid, mida soovid näha esiletõstetuna. Lehe kasutamisega kinnitad küpsiste kasutamise aktsepteerimist.

Lehekülg on arendamisel

Praegu on kasutatav süsteemi alfaversioon, kus on olemas kõige põhilisemad funktsioonid. Arendame süsteemi pidevalt edasi ja usume, et juba sügisel on võimalik kasutada täisfunktsionaalset süsteemi.