Veokoeraspordikalendrist

Viimaste aastatega on Eestis hoogustunud ühistreeningute korraldamine, kuid ühtset platvormi endale sobiva treeningu leidmiseks peale Facebooki grupi pole olnud. Kuna aga Facebooki grupis ei pruugi endale vajalikke postitusi alati märgata, oleme välja tulnud platvormiga, kuhu saab ise lisada treeninguid ning võistlusi, et oma tegevuskalender silme ees alati oleks, ning seda ka võimaluste osas - ühtsest süsteemist on oluliselt kergem leida just Sulle sobivas asukohas toimuv treening või võistlus.

Kevadiste ilmade tulekuga aktiveerus veokoeraspordi sõpruskond oluliselt, ning seetõttu otsustasime kalendri avalikustada plaanitust varem. Praegu on võimalik kasutada esmaseid baasfunktsioone, kuid usume, et aegamööda kujuneb sellest multifunktsionaalne süsteem treeningute leidmiseks ja enda võistluskalendri planeerimiseks. Senikaua aga on Sul võimalus anda teada oma ideedest ja soovidest treening- ja võistluskalendri osas - kalender tekib kõigi osalusel!

Andmete haldaja

Andmete haldaja on Spordicom MTÜ (info@spordicom.ee). Portaali kasutamisega nõustud küpsiste kasutamisega, et muuta kasutajakogemus veelgi mugavamaks.

See leht kasutab küpsiseid

See veebilehekülg kasutab küpsiseid, et kasutajana saaksid märkida sündmuseid, mida soovid näha esiletõstetuna. Lehe kasutamisega kinnitad küpsiste kasutamise aktsepteerimist.

Lehekülg on arendamisel

Praegu on kasutatav süsteemi alfaversioon, kus on olemas kõige põhilisemad funktsioonid. Arendame süsteemi pidevalt edasi ja usume, et juba sügisel on võimalik kasutada täisfunktsionaalset süsteemi.